بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
خانه / تازه ترین اخبار / چطور در کلمات گران تبلیغات گوگل رقابت کنیم؟

چطور در کلمات گران تبلیغات گوگل رقابت کنیم؟

خب! این اشکال تا حدی وارد است! اما بسته به میزان آگاهی شما از تبلیغات گوگل مسئله متفاوت می شود، شما که همه چیز را نمی دانید!

شاید گزینه هایی در ادوردز وجود داشته باشند که این مشکل را حل کنند. جدای از حساب و کتاب ریاضی وار که ارزش هر کلمه کلیدی را مشخص می کند، هم دید تجاری هم لازم است و هم دانش مربوط به مقوله های مربوط به طراحی وب. در حقیقت مکانی که شما هدف قرار می دهید یا (target location)شما دو مولفه عمده در به صرفه بودن یا نبودن ادوردز هستند. رقابت اینجا دقیقا مثل رقابت در یک رینگ بوکس بین یک مبارز سنگین وزن و یک مبارز سبک وزن است! ولی امکان برد همیشه وجود دارد.

رقابت
رقابت سنگین وزن و سبک وزن همیشه جذاب است

مولفه اول در ایران تقریبا نا مفهوم است، چون برای پخش مناسب تبلیغات باید تمام دنیا را هدف قرار داد ولی یک مسئله مهم در اینجا «رقابتی بودن» کلمه کلیدی از نظر ابعاد مختلف هدف گیری مخاطب است. البته که quality score هم در این امر تاثیر شایانی دارد. این که طراحی و ظاهر سایت شما مطابق استانداردهای گوگل و یا W3C باشد، در ارزان یا گران بودن این سرویس ایفای نقش می کند.

خب برای هردو مسئله راه حل وجود دارد. در مورد سایت و ظاهرش با یک طراح مجرب سایت صحبت کرده و یک بار برای همیشه خود را راحت کنید. در مورد «رقابتی بودن» هم یا روی کلمات دیگر تمرکز کنید یا با همان کلمات در محل کمتر رقابتی تری کمپین خود را بر پا کنید. برخلاف تصور بسیاری از مردم کلمات رقابتی به میزان هزینه کارایی ندارند و گاها اصلا به صرفه نبوده و فقط محل کمکش رقبای بزرگ بر سر جایگاه های هستند.

مطلب پیشنهادی

مثل ستاره در آسمان گوگل بدرخشید

با بیش از یک میلیارد جستجو در گوگل، مهم است که شما در کدام پله …

نتایج قابل اندازه گیری

قدم به قدم به طرف جلو حرکت می کنیم تا مطلوب ترین نتایج را از …

آموزش طراحی سایت

برای آموزش طراحی سایت در قسمت تماس با ما درخواست خود را ارسال نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *